KURUMSAL

Ekibimiz

YÖNETİM

HAKAN ÇELEBİ
Genel Müdür hakan@hsc.com.tr 444 7 472 - D:115

FİNANS & MUHASEBE DEPARTMANI

Burak Aktaş
Finans Müdürü burak@hsc.com.tr 444 7 472 - D:129
Selda Dikçi
Muhasebe selda@hsc.com.tr 444 7 472 - D:126
Tevhide Yayla
Muhasebe tevhide@hsc.com.tr 444 7 472
Züleyha Özberk
Muhasebe zuleyha@hsc.com.tr 444 7 472
Serpil Gönültaş
Muhasebe serpil@hsc.com.tr 444 7 472

PROJE DEPARTMANI

Fatmanur Bulut
Proje Sorumlusu fatmanur@hsc.com.tr 444 7 472 - D:137
Nagihan Türkay
Proje Sorumlusu nagihan@hsc.com.tr 444 7 472 - D:124

DIŞ TİCARET DPRT.

Dağhan Boke
Dış Ticaret Müdürü daghan@hsc.com.tr 444 7 472 - D:118

SATIŞ & PAZARLAMA DEPARTMANI

Kadir Palut
Satış Temsilcisi kadir@hsc.com.tr 444 7 472 - D:113
Cengiz Emre
Satış Temsilcisi cengiz@hsc.com.tr 444 7 472 - D:133
Ayhan Akkuş
Satış Temsilcisi ayhan@hsc.com.tr 444 7 472 - D:114

TEKNİK SERVİS DEPARTMANI

Vildan Akbulut
Teknik Servis Sorumlusu vildan@hsc.com.tr 444 7 472 - D:123
Emine Solmaz
Teknik Servis Sorumlusu emine@hsc.com.tr 444 7 472 - D:122

DEPO & SEVKİYAT DEPARTMANI

Turgut Ercan
Depo Müdürü turgut@hsc.com.tr 444 7 472 - D:132
Kamil Kahraman
Depo Sorumlusu kamil@hsc.com.tr 444 7 472 - D:131
Uğur Karakoç - Ebubekir İkvan
Depo Sorumlusu depo@hsc.com.tr 444 7 472 - D:136

KARAKÖY BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Cebrail Vural
Şube Müdürü cebrail@hsc.com.tr 444 7 472 - D:16
Ümit Kırdı
Satış Temsilcisi umit@hsc.com.tr 444 7 472 - D:17
Serkan Süzen
Satış Temsilcisi serkan@hsc.com.tr 444 7 472 - D:0

ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Fatma Özdemir
Bölge Müdürü fatma@hsc.com.tr 444 7 472 D:12
Deniz Arıkan
Muhasebe deniz@hsc.com.tr 444 7 472 D:11
Ziya Akkuş
Satış Temsilcisi ziya@hsc.com.tr 444 7 472 - D:15
Özgür Durulmaz
Satış Temsilcisi ozgur@hsc.com.tr 444 7 472 - D:17

İZMİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Hakan Cebiroğlu
Bölge Müdürü hakancebiroglu@hsc.com.tr 444 7 472 D:16
Hüseyin Turan
Satış Temsilcisi huseyin@hsc.com.tr 444 7 472 D:11
Fehmi İhsan İnan
Satış Temsilcisi ihsan@hsc.com.tr 444 7 472 - D:15
Ebru Çınlama
Muhasebe ebru@hsc.com.tr 444 7 472 D:10
Ali Ceren
Depo Sorumlusu 444 7 472

ADANA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Ömer Şen
Bölge Müdürü omer@hsc.com.tr 444 7 472
Kudret Çelik
Muhasebe kudret@hsc.com.tr 444 7 472 - D:0
Kadir Ergeneilek
Satış Temsilcisi kadire@hsc.com.tr 444 7 472
Murat Kor
Satış Temsilcisi muratkor@hsc.com.tr 444 7 472
Muhammet Günel
Depo Sorumlusu 444 7 472

TEKNİK SERVİS EKİBİ

Mustafa Ünal
Ünvan 444 7 472
Sinan Gülsu
Ünvan 444 7 472
Zafer Tomak
Ünvan 444 7 472
Volkan Dik
Ünvan 444 7 472
Alperen Berber
Ünvan 444 7 472
Oğuz Demir
Ünvan 444 7 472
Kenan Yavuz
Ünvan 444 7 472