Hakkımızda

Hakkımızda

HSC Arıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

2001 yılında başlayan ticari hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri , Evsel Su Arıtma Cihazı ve Su arıtma cihazı Ekipmanları konusunda satış yapan uzman kadroya sahiptir.

100 %
Evsel ve Endüstriyel
Su Arıtma
100 %
Profesyonel Ekip
20 +
yıllık tecrübe ile
Profesyonel Üretim

Evsel ve endüstriyel su arıtma alanında ithalat, ihracat, sistem tasarımı, montaj ve montaj sonrası hizmetler ve mevcut evsel su arıtma cihazlarına ve endüstriyel su arıtma sistemlerine ait muhtelif parçaların teminini sağlamaktadır.Hizmetlerimiz montaj sonrası periyodik bakım işlemleri, yıllık bakım işlemleri, süpervizörlük işlemlerini de kapsamaktadır. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Çalışma hayatında başarı ve sürekliliğin teminatı; hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan HSC Arıtım, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

HSC Arıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, HydroSafe markası ile su arıtma sektöründe faaliyet göstermekte olup, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Geniş ve tecrübeli personel kadrosuyla proje, mühendislik, taahhüt, imalat, satış, Arıtma servisi ve yedek parça temini konularında müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

Kalkınma Ajanları Genel Müdürlüğü
Kalkınma Ajanları Genel Müdürlüğü
Projenin Kuruluş Hikayesi

“Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın desteklediği Dijital Dönüşüm İstanbul Faizsiz Kredi destek programı İmalat Süreçlerinde Dijitalleşmeyi Artırarak Rekabet Edebilirliğin Artırılması isimli projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk HSC ARITIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş ’ne ait olup İSTKA veya Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü’nün görüşlerini yansıtmamaktadır.”

İstanbul Kalkınma Ajansı desteğiyle yürütülmektedir.