Career

Kariyer

İK Politikamız

En önemli sermayesi İnsan Kaynağı olan şirketimizin temel hedefi; en iyilerin çalışmak isteyeceği, çalışanlarımızın ise parçası olmaktan gurur duyacağı bir kurum olmaktır. Şirket olarak sürdürülebilir büyümenin ancak çalışanlarımızın katkısı ile mümkün olacağının bilincindeyiz. Adil istihdam uygulayarak, çeşitliliği benimseyerek ve katılıma değer vererek; farklı bakış açılarının dile getirildiği ve saygı gördüğü bir çalışma ortamı oluşturur ve buna katkıda bulunuruz. Şirketimizin İnsan Kaynakları Politikasına göre insanları liyakata göre işe alır ve terfi ettiririz. Türkiye İş Hukuku içerik ve ruhuna uyarız. Profesyonel gelişim için herkese açık ve adil fırsatlar yaratırız. Sağlıklı bir iş ve özel yaşam dengesini teşvik ederiz.

100 %
Evsel ve Endüstriyel
Su Arıtma
100 %
Profesyonel Ekip
20 +
yıllık tecrübe ile
Profesyonel Üretim

Evsel ve endüstriyel su arıtma alanında ithalat, ihracat, sistem tasarımı, montaj ve montaj sonrası hizmetler ve mevcut evsel su arıtma cihazlarına ve endüstriyel su arıtma sistemlerine ait muhtelif parçaların teminini sağlamaktadır.Hizmetlerimiz montaj sonrası periyodik bakım işlemleri, yıllık bakım işlemleri, süpervizörlük işlemlerini de kapsamaktadır. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Çalışma hayatında başarı ve sürekliliğin teminatı; hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan HSC Arıtım, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

HSC Arıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, HydroSafe markası ile su arıtma sektöründe faaliyet göstermekte olup, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Geniş ve tecrübeli personel kadrosuyla proje, mühendislik, taahhüt, imalat, satış, Arıtma servisi ve yedek parça temini konularında müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.